Archiwum dla 5 grudnia, 2018

PostHeaderIcon Dzień Wolontariusza

DSC_0892„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka.”

05 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. O wartości, jaką niesie ze sobą troska o drugiego człowieka przypomnieli nam uczniowie kl. 1a i 2b. Można by powiedzieć, że dziś świętujemy wszyscy. Bez Waszej pomocy nie było akcji charytatywnych, podczas których niesiemy pomoc potrzebującym. Wspólnie tworzymy „Szlachetną Paczkę”, dokarmiamy zwierzęta, dbamy o przyrodę. Małe gesty, które tworzą codzienne małe cuda, a to dzieje się właśnie dzięki Tobie…

Gratulujemy Krzysztofowi pomysłu na szkolne logo promujące akcje charytatywne.

W czasie uroczystości do grona oszczędzających przystąpiło 16 uczniów /w ramach Szkolnej Kasy Oszczędności/. Życzymy, aby cele, na realizacje których będą gromadzić fundusze w niedalekiej przyszłości były osiągnięte. Poznaliśmy również laureatów konkursu plastycznego na plakat do EKO-Kampanii „STOP SMOG” i „KLIMAT TO TEMAT”. Gratulujemy uczniom kl. IVa!

PostHeaderIcon Główka pracuje w grudniu

matmaZaproś mamę, zaproś tatę do wspólnego główkowania i wspólnie rozwiążcie zadania.

Zadania konkursowe znajdziesz tutaj: Główka pracuje w grudniu

Rozwiązania na podpisanej kartce (imię, nazwisko, klasa) proszę wrzucać do 21 grudnia  do specjalnej skrzynki na korytarzu (na parterze). Wśród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy zwycięzcę. Powodzenia!

STOP – SMOG!

Nasz Lipdub