500_500_productGfx_fbfa1258e6c430cfa7457704ff2b3a69„Bezdomność nie jest tylko brakiem własnego kąta, ale w jeszcze większej mierze pozbawieniem oparcia w drugim człowieku i bezradnością…”

Uczniowie klasy Ia nie chcą być bezradni. Chcą nauczyć się mądrze pomagać… tym razem osobom bezdomnym. Najlepiej zrobić to przez działanie, dlatego dzieci ogłaszają zbiórkę skarpet i rękawiczek /damskich i męskich/. Idą zimowe chłody, a wśród nas są ludzie, którzy w sposób szczególny tęsknią za ciepłem… Dary można wkładać do skrzynki przy drzwiach wyjściowych ze szkoły. Akcja trwa do 30 listopada. Prosimy, by ofiarowane rzeczy były nowe. Dziękujemy za zrozumienie i każdy okruch dobra, którego doświadczymy w czasie trwania tej akcji.