Photo4103.12. klasę 2a odwiedziła mama ucznia naszej klasy Ignacego – Pani Leokadia Poskart.

Opowiedziała nam o przygodzie swojego życia. Pani Leokadia 16 lat temu zwiedziła USA.  Zobaczyła wiele ciekawych i znanych miejsc.  Podczas zajęć Pani Leokadia skupiła się na tematyce Parków Narodowych w Stanach Zjednoczonych.  Niezwykle interesujące były historie dotyczące Wielkiego Kanionu Kolorado, gorących źródeł czyli gejzerów,  czy też rzeźby Mount Rushmore przedstawiającej sylwetki czterech prezydentów USA.  Dzieci słuchały z ogromnym zainteresowaniem, a na koniec każdy mógł zadać naszej „mamie podróżniczce” pytanie. Padło również i takie – „Czy przyjdzie nam Pani jeszcze kiedyś coś opowiedzieć o miastach?” .

Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. I zapraszamy ponownie!