ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU

usmiech3.10.1706 października na całym świecie obchodzi się Dzień Uśmiechu.  I w naszej szkole postanowiliśmy radośnie ten dzień spędzić. Od samego rana uśmiechnięte uczennice rozdawały wszystkim uśmiechy w formie emblematów do przyklejenia na koszulkę. Co więcej można było „częstować” się uśmiechami, które rozwieszone były na korytarzach szkolnych w formie ogłoszeń. Sercem akcji była świetlica, gdzie cały dzień powstawały wszystkie uśmiechy – czy to w formie papierowej czy te prawdziwe, płynące  z serca – aby każdy był nim dziś obdarowany. Dodatkowo uczniowie tworzyli również prace plastyczne dotyczące uśmiechu, opowiadali kawały, aby siebie nawzajem rozśmieszać  oraz brali udział w zajęciach ze śmiechoterapii.